PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136674}

Żałobna parada róż

Bara no soretsu
7,8 902
oceny
7,8 10 1 902
7,7 7
ocen krytyków
Żałobna parada róż
powrót do forum filmu Żałobna parada róż

chyba jednak przekonam się do nowoczesnych wersji mitów...

Drodzy Esteci,
doskonale pamiętamy głowę do wycierania Lyncha. tutaj mamy identyczny film, ale jeszcze bardziej pokręcony, wzbogacony w beatlesów, drag queens, nagich mężczyzn stojących tyłem bez kontekstu, poradnik makijażowy oraz finezyjne wazony (nie żartuję). dodam, ze jest osadzony w azji, wiec idealnie wspiera koncept ucieczki od amerykańskiego języka, urody i telewizji (tak, to aluzja do oscarow; gdy o nich myśle, to marzę tylko o ucieczce)

jeśli chodzi o pierwsze zdanie: film jest powiązany z Edypem, przynajmniej tak gdzieś przeczytałam. zobaczcie, często wracamy do historii zaczerpniętych z mitologii (chociażby orfeusz). nie sądzę, abym sama zauważyła tę korelację, bo uwazam, ze to trochę zbyt szalony film, aby go postrzegać jako ciąg przyczynowo-skutkowy (albo jakikolwiek inny ciąg). gdy jednak myślę o tej interpretacji, wydaje mi się całkiem podstawna, szczególnie, jeśli pochylimy się nad zakończeniem

tak czy owak, Moi Mili, egzotyka jest pożyteczna
obejrzyjcie sobie kiedyś proszę i wyślijcie do mnie gołębia pocztowego z recenzją

uściski!

milkakwasniewska

Można się dowiedzieć, gdzie miałaś przyjemność oglądać?

ocenił(a) film na 10
buterfly

Znalazłam w internecie, właściwie nie pamietam, aby sprawiło mi to wielki problem

milkakwasniewska

Ja już wczoraj szukałem w internecie, ale jedyną wersję, jaką znalazłem to bez polskich napisów. Miałaś okazje oglądać z napisami czy jednak znasz na tyle dobrze język, że zdecydowałaś się na wersje bez napisów lub lektora. Osobiście nie znam na tyle dobrze języka, żeby zdecydować się na wersje bez napisów lub lektora wiec pozostaje mi czekać aż film, pojawi się przynajmniej z napisami.

ocenił(a) film na 10
buterfly

przepraszam Pana najmocniej, poszukalam i rzeczywiście moja wersja jest z napisami/nawet bez, bo radzę sobie z językiem. Myśle, ze jeśli operuje Pan nim na podstawowym poziomie, poradzi sobie Pan. i tego Panu życzę! powodzenia!

milkakwasniewska

Mam co nadrabiać do oglądania, wiec poczekam, może natrafię pewnego dnia na wersje z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones